Financial & Business Controller

Controller
Miesto práce

Bratislava, Slovensko

Ponúkaný plat

2 200 EUR/mesiac Finálna výška mzdy závisí od skúsenosti kandidáta a bude upresnená na osobnom pohovore.

Druh pracovného pomeru

Full-time

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta v súčasnosti hľadáme Finančného a Business Controllera. Cieľom tejto pozície je riadiť plánovacie a kontrolné procesy pre skupinu, dohliadať na dodržiavanie dohodnutých prognóz v oblasti CAPEX a OPEX, navrhovať a vykonávať potrebné výkazníctvo a poskytovať interné poradenstvo vlastníkom podnikov a projektov, a tým zvyšovať finančný prehľad v celej skupine.

• Pravidelné a ad-hoc reporty týkajúce sa všetkých obchodných línií (akvizícia, výstavba a rozvoj, správa aktív, správa investícií, odpredaj, OPEX
• Podpora obchodných aj IT línií prostredníctvom tvorby reportov v Power BI
• Riadenie procesu ročného rozpočtovania a ad-hoc prognózovania, forecasting
• Príprava mesačných prognóz peňažných tokov
• Príprava a údržba štúdií finančnej uskutočniteľnosti pre jednotlivé rozvojové projekty
• Riadenie procesu nezávislého oceňovania portfólia
• Spolupráca s vrcholovým manažmentom, predstavenstvom skupiny
• Konsolidačná podpora účtovného tímu skupiny a tímu transferového oceňovania

Zamestnanecké výhody, benefity

• Dobré možnosti osobného rozvoja
• Dobre podložené a s úlohami súvisiace úvodné školenie
• Plochá hierarchia a otvorená komunikácia na úrovni očí v kolegiálnom a medzinárodnom tíme
• Priateľská, tímovo orientovaná pracovná atmosféra
• Pracovný čas založený na dôvere s flexibilným pracovným časom

Informácie o výberovom konaní

Kontaktná osoba: Mgr. Romana Masárová
Tel.: +421917967397
E-mail: masarova@head-scout.com

Požiadavky na zamestnanca

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Power BI - Základy

Osobnostné predpoklady a zručnosti

• Skúsenosť s finančným modelovaním a/alebo realitami
• Viac ako 2 roky pracovných skúseností v oblasti financií, controllingu alebo reportingu, bankový sektor je vítaný
• Plynulá znalosť anglického jazyka / B2+
• Silný profil v oblasti analýzy a syntézy
• Schopnosť riešiť problémy
• Dobré komunikačné a prezentačné zručnosti
• Tímový hráč, avšak schopný pracovať samostatne

Povieme Vám viac

Naši kolegovia vám odpovedia na všetky otázky a navrhnú riešenie šité na mieru vaším potrebám.
phonelink_ring +421 907 996 418